Hizmetlerimiz

ÜCRETSİZ NAKLİYE
Ege bölgesi sınırları içerisinde, seçtiğiniz tüm mobilya ve aksesuarlar ücretsiz olarak evinize teslim edilir. Siz araç bulmak ve taşımak zorunda kalmazsınız.
Not: Tüm Türkiye ve yurt dışı teslimatları anlaşmalı olarak yapılmaktadır.

ÜCRETSİZ MONTAJ
Siz dinlenirken, profesyonel ekibimiz hayalini kurduğunuz mobilyalarınızı, hiçbir ücret almadan hazırlar, evinize gizem katar, zamanınız size kalır, yorulmazsınız.

ÖZEL KUMAŞ HİZMETİ
Müşterilerimizin talebi doğrultusunda, ister mağazamızdaki yüzlerce kumaş arasından, isterseniz dışarıdan getirdiğiniz veya beğendiğiniz kumaşlarla size özel mobilya ve aksesuar üretir.

ARACISIZ SATIŞ
Mobilyanın adı geçen her yere gider, en iyi malzemeyi bulur, en uygun şartlarla temin eder ve siz değerli müşterilerimiz için üretiriz. Üretimden satışa hiçbir aracı olmadığı için en uygun fiyata en kaliteli mobilya ve aksesuarı size sunarız.

ÇEVRE VE İNSAN DOSTU
Mobilya için gerekli malzemelerin (kumaş, ahşap, sünger, metal, vs.) insan sağlığına ve çevreye zarar vermemesine özen gösteririz.

SİPARİŞ VE ÜRETİM
Standart mobilya ve aksesuarlarımızın yanı sıra mekana özel ve projeye göre çok çeşitli ürünler de sunabiliyoruz.

UZMAN ÇALIŞANLAR
Deneyimli tasarım ekibimiz sayesinde her sezon yeni koleksiyonlarımızı Gizem Mobilya ayrıcalığı ile beğeninize sunarız. İhtiyaçlarınıza en uygun mobilya ve aksesuarları seçmenize yardımcı oluruz. Satış sonrasında ise, yılların deneyimine sahip profesyonel montaj ve nakliye ekiplerimiz size kusursuz hizmet vermeye devam eder.

ÇEŞİTLİLİK
Mağazalarımızdaki tüm bu çeşitlilik, sevdiklerinize ve kendinize en güzel mobilya ve aksesuarları seçebilmeniz içindir. Mobilyadan aksesuara mağazalarımızda yüzlerce ürün çeşitliliği vardır.